JAG HAR EN VIKTIG FRÅGA TILL ER.......

I nästa vecka far ju jag och Nettan iväg till Stockholm på worktour
Jag spår och håller seanser som vanligt via mailen och ger talismaner åt gästerna som kommer för att få spådom och/eller regression av Nettan.
MEN, en del av er som bor mer söderut har mailat och uttryckt en önskan om att vi ska ha samma erbjudande i södra Sverige. Snarast,
Vi är i valet och kvalet hur vi ska göra så därför låter jag er avgöra.
Vill du att vi ska ha mottagning för spådom/regression inkl talismaner i närheten av ULLARED.. innan jul? Skulle någon av er vara intresserad att komma ?
Vi tänker i närheten av Ullared så ni kan göra två flugor på smällen och shoppa lite till jul också.
Har du lust att komma så skriv en kommentar !!
Det är ju naturligtvis ingenting bindande för er del.. utan bara en fingervisning för oss om vi ska satsa på södra Sverige innan året är slut .
Kram & kärlek och njut ordentligt av helgen
-----------------
P.s. Framåt kvällen åker jag till mina gamla vänner från universitetstiden i Göteborg.
De bor kvar där... och vi ska ha en riktigt fin kväll.. sent kommer det att bli och övernatta kommer jag att göra.
Jag besvarar era frågor här under dagen idag och fram tills jag åker.. vid 16-17 snåret !
Ha en go helg// kram