Healing och hemresa....

Tack alla ni som deltog i healingen igår.

Jag måste ju berättade att Paddan deltog med liv och lust och var riktigt exalterad.  Han anlände strax innan klockan 21 i går och knackade på dörren som fint folk, skred in och buffade och puffade på kuddarna i soffan och bökade runt tills han satt riktigt bekvämt.

Men det varade bara några minuter... sedan ålade han sig ner på golvet.. satte sig  med korslagda ben.. dirigerade med armarna ( frambenen?)  och tog emot er alla i sin underbara inre sfär.

Han släppte in mig också på ett helt naturligt sätt och vi hade ett fantastiskt samarbete.

Nu kan du som deltog vara stolt över att du tillhör en minoritet som fått healing av världens smartaste jättesköldpadda !

 

Nu har vi sänt er kraft och goda energier och öppnat portar som leder er framåt.. och vi har också öppnat för era önskningar.  Tänk till, och meditera en liten stund och berätta sedan om din önskning  och den kommer att tas emot.

Möjligheten att lägga till din egen önskan finns fram till klockan 21 i morgon och sedan stängs den portalen.

Efter kvällens healing gick vi ut och åt en god middag och Paddan gick hem till sig i Alltet.

I dag kl 13 blir vi hämtade av taxi som kör oss till flygplatsen.

Det här är dag 9 på vår vistelse och jag fattar inte riktigt vart tiden tog vägen !

Det är med sorg i hjärtat som jag lämnar Paddan 😟

Klockan 17 hämtas vi på Kastrup i Köpenhamn av maken... man tackar... och sen rullar hemlivet förhoppningsvis på som vanligt igen !

 
 Tack för att ni följt med på vår resa... det har varit så roligt att ha er med !

Tänk om vi alla en dag kunde göra en redig resa tillsammans... och om jag nån dag skulle vinna på Eurolotto så hyr jag ett  jätteslott i ett soligt och vackert land och bjuder er alla !

Idag kan jag inte besvara frågor.

 

Kram & kärlek 💖

 

 

 

1 Mercan:

skriven

Önskar dig och Nettan trevlig resa Esmaralda💕🙂‍↔️🙈🙂

2 Ally:

skriven

Godmorgon,
Tack Nettan för mina tre svar på dom tre frågor 🙏
Speciellt tack Es för din healing som jag efterfrågade redan innan ni åkte, nu blev den möjlig tack vare de tre frågorna ✨💖
Jag vet av erfarenhet att du besitter stor kraft, så nu hoppas jag min önskan i denna, når fram till vederbörande och kommer sända ut så mycket jag själv kan i och för detta.
Stort tack och lycklig resa hemåt! ☀️
Kram :)

3 Sussie:

skriven

Hej, jag undrar om min kille verkligen älskar mig eller om han är med mig för tryggheten? Kram Sussie

4 Jeanette:

skriven

Tack för en härlig stund!

Välkommen hem :)

Kram

5 Naturvän:

skriven

Hej!

Det var en oerhört kraftfull stund hemma oss mig och jag upplevde en oerhörd glädje och såg alla mina önskningar i bilder.

Många av de har jag sett för väldigt länge sedan...och nu kom de tillbaka med en oerhörd intensitet.

Då bearbetar jag allt idag och skickar ut mina önskningar idag.

Tack för en underbar healing och en trevlig hemresa önskar jag er!!

Kram

6 Skorpan:

skriven

Trevlig hemresa!
O hälsningar till herr Google med.
Kram Skorpan

7 Anki:

skriven

Godmorgon
Ett slott där vi ses allihopa det vore ngt ! Men jag skulle kunna bo i en koja bara för att uppleva ngt nytt och träffa er alla <3

Ha nu en trygg färd hem <3

Kram Anki med flock

8 Katrin:

skriven

Stort tack till er alla tre(inkluderar paddan). Ser fram emot en gemensam resa. Önskar er en komplikationsfri hemresa.
Kram


-*-.-*-.-*-.((¯`♥´¯)).`*.¸.*´✿¸.•*¨`*•..¸.-*-.-*-

Kommentera /ställ fråga här: